ПРИБИРАННЯ КВАРТИР І БУДИНКІВ

Акція! Знижка 15% на прибирання квартири або будинку

Прибирання квартир і будинківКомплексне прибирання житла - гігієнічне і періодично є необхідним. Це базова складова затишку і комфорту середовища проживання людини. Вона допомагає продовжити термін служби предметів інтер'єру, а також запобіжить появі побутових мікроорганізмів (наприклад, пилових кліщів), цвілі та грибків в майбутньому.

У послугу входить наступне:

знепилювання на всіх горизонтальних поверхнях інтер'єру, в тому числі меблях, декорі, підвіконнях, радіаторах та батареях, плінтусах;
сухе прибирання пилососом ковроліну або килимів (без підняття);
натирання дзеркал і скляних поверхонь;
миття підлоги;
в санвузлі (суміжний або роздільний) проводиться очистка і дезінфекція сантехніки (ванни або / і душової, унітазу та біде, умивальників), знепилювання всіх доступних поверхонь і натирання дзеркальних, скляних поверхонь, хромованих елементів, замиваються підлоги;
на кухні очищується для варки поверхня / плита, протирається кухонний фартух і кухонна техніка з фасаду по поверхнях, очищується стільниця та умивальник.

Час прибирання залежить від ступеня забруднення і площі квартири або будинку. Можливий виїзд 2-3 майстрів для більш швидкого обслуговування приміщень з великою площею.

Вартість 10 грн / м²


Оформити замовлення
Чтобы воспользоваться формой, включите поддержку JavaScript и Cookies в браузере.